Zachodniopomorskie, 75-563 Koszalin, ul. Karłowicza 16A

Holowanie aut osobowych

holowanie aut osobowych

Holowanie oraz transport samochodów osobowych to nasza priorytetowa i najpopularniejsza usługa. Większość zleceń, które obsługujemy to wypadki, awarie w obrębie 200 km od Koszalina, jak również dalsze wyjazdy, przede wszystkie na zlecenie Klientów prywatnych. Pracujemy całą dobę, przez okrągły rok, również w święta i weekendy. Nasze holowniki są odpowiednio przygotowane do każdego typu sytuacji drogowych: odpalenia, wyciąganie z rowu, kolizje, zakopanie kół w piasku/błocie etc.

Wszystkie zlecenia odsługujemy z dbałością o najmniejszy detal, samochody zawsze są doskonale zabezpieczone przed zniszczeniami czy innymi czynnikami. Inwestujemy w najnowocześniejsze rozwiązania typu: pasy, rolki, rolki skrętne, ślizgi oraz platforma hydrauliczna.

W ostatnich miesiącach zaczęliśmy świadczyć również usługi z zakresu holowania z OC sprawcy, które jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku wyjazdów służbowych, wakacyjnych lub letnich ferii, podczas których nie macie czasu na formalności związane z ubieganiem się o holowanie bądź później – auto zastępcze.